Nogometaši Moslavine uzeli su važan bod na teškom gostovanju u Karlovcu

17
tra. 2016

22. kolo MŽNL Središte Karlovac 1919 – HNŠK Moslavina 1:1

Na jučerašnjem gostovanju Moslavina je odigrala kvalitetniju utakmicu i zasluženo osvojila bod protiv favorita u Karlovcu. Iako su domaćini imali stanovitu prednost u kontroli lopte, Moslavina je na terenu dobro stajala i uspješno prijetila iz kontranapada.

Domaćin dolazi sretno do pogotka u 31 minuti nakon nespretne rakcije obrane Moslavine. Ipak već u slijedećem napadu nakon dobro izvedene polukontre Samuel izjednačava rezultat na 1:1. U drugom poluvremenu blaga inicijativa Karlovca, a nakon što je ušao umjesto ozlijeđenog Samuela, Šulc je u izvrsnoj prigodi. Kraljević prolazi po boku i daje upotrebljivu povratnu loptu, a odličnom intervencijom vratar Karlovca sprečava vodstvo Moslavine. U nastavku pritisak domaćina i nekoliko izvrsnih intervencija i danas solidnog Moguljaka.

Na samom kraju utakmice navijači Karlovca prelaze ogradu i pokušavaju doći do 4 vatrena navijača Moslavine, no nakon dolaska policije i pravovremenom reakcijom redarske službe ne dolazi do većeg incidenta i navijači Karlovca neozlijeđeni se vraćaju na svoju tribinu.

Na tribinama se nalazio i izvjestitelj HNŠK Moslavine Bojan Globan: “Uz vašeg reportera, bile su tu jake navijačke snage na čelu s Rumenim, gospodinom domarom Josinom, gospodinom tatom Milinkovićem i jakom snagom Pazmanom! Izgleda da nas zamjenilo s Gerilom 🙂