Vikend s petardom i -12

Dva najveća kutinska športska kluba kao da se natječu tko će biti lošiji. Nogometaši su zabilježili još jedan poraz i opet primili 5 komada, a rukometaši su izgubili u Karlovcu s uvjerljivih 12 golova razlike. Svi se pitaju gdje je kraj lošim rezultatima, jer ovako loš start ne pamte ni najbolji poznavatelji kutinskog športa?

“Crni oblaci” osim što su se nadvili nad Kutinu i donijeli puno kiše i glavobolje vinogradarima, zadaju velike glavobolje i ljubiteljima kutinskog športa. S 0 (nula) bodova obje Moslavine posljednje su na prvenstvenim tablicama.

GROBNIČAN – MOSLAVINA 5:3

Iako je Moslavina zabila tri gola, nije uspjela osvojiti ni bod, jer su opet primili 5. Malobrojna publika u Čavlama mogla je uživati u sjajnoj utakmici Grobničana i Moslavine, a na utakmici je postignuto osam pogodaka. Moslavina je držala kakav takav priključak u prvom poluvremenu, ali u drugom nije bilo više snage. Utakmica je završila 5:3. Opet je Mosalvina relativno rano primila prvo pogodak, kada je Malkić već u drugoj minuti zabio za 1:0. Na 2:0 povisio je Imeraj u 13., a u 16. minuti Turkalj smanjuje na 2:1. Na 3:1 povisio je drugim zgoditkom Malkić golom u 32. minuti, a Moslavina ponovno vrlo brzo hvata priključak kada ,samo dvije minute kasnije, Cerovečki smanjuje na 3:2 i ostavlja nadu da se nešto može promijeniti. Sa 3:2 se otišlo na poluvrijeme.

U drugom poluvremenu na zgoditak se čekalo sve do 70. minute, kada Miculinić povisuje na 4:2. Desetak minuta prije kraja Flego postiže 5. gol za domaćine i odlučuje pobjednika. Turkalj je svojim drugim pogotkom stavio točku na i ove utakmice i ublažio novi poraz Moslavine.

RUKOMETAŠI ISTO POTONULI

Rukometaši Moslavine također nisu uspjeli osvojiti bodove. S konačnih – 12 nisu bili ni blizu osvajanja boda protiv raspoložene Karlovačke banke. Moslavina  je u prvom dijelu držala priključak manje od 20-ak minuta, nakon čega domaćini u samo 5 minuta odlaze na 6 razlike, a do kraja poluvremena na +10. Rukometaši Moslavine nisu imali snage da se vrate u utakmicu, a Karlovčani su laganim tempom održavali prednost koju su stvorili u prvom poluvremenu. Karlovačka banka na kraju je pobijedila Moslavinu s 37:25.