Moslavina u finalu kupa SMŽ

Nogometaši Moslavine plasirali su se u finale kupa Nogometnog središta Sisačko moslavačke županije. Oni su jučer, u polufinalnoj utakmici, pobijedili NK Libertas, rezultatom 4:2. Moslavci su bili bolji tijekom cijelog susreta, a posebno su dominirali u prvih 45. minuta koje su završile rezultatom 3:0.

Strijelci su bili Đani Miško u 12. minuti, Danko Cerovečki u 19. minuti i Goran Divković u 42. minuti. U drugom poluvremenu Kutinčani su se opustili, što je rezultiralo sa više prilika za Libertas. U 50. minuti, nakon pogreške obrane Moslavine, na 3:1 smanjio je Anđelo Atlija, no samo pet minuta kasnije na 4:1, iz jedanaesterca, povećava Cerovečki. Za konačnih 4:2 ponovo je zabio Atlija u sudačkoj nadoknadi. Treba spomenuti da bi rezulta bio još uvjerljiviji u korist Moslavine, da se u nekoliko situacija nije iskazao gostujući golma Marko Šimulija.

izvor:kutina.hr