Nastavlja se agonija Moslavine

Osim davne pobjede u pretkolu kupa, nogometaši Moslavine već danima, odnosno tjednima, ne znaju za pobjedu. U šesnaestini finala Hrvatskog nogometnog kupa ponovno su poraženi, a momčad Karlovca napunila im je mrežu i izbacila iz Kupa s 5:0. Po igri i prilikama, na žalost, još se može reći da je Moslavina dobro i prošla.

Utakmica je krenula nizbrdo već od samog početka. Moslavina je primila gol već u šestoj minuti. Štefančić (Karlovac) krenuo je sam prema vratima i srušen je na rubu šesnaesterca, a Radić (Moslavina) je zbog prekršaja zaradio isključenje. Domaćini su iskoristili priliku iz prekida i poveli, a strijelac je bio Husić. Igrači Karlovca se nisu opustili nakon ranog pogotka i do kraja poluvremena postižu još dva pogotka. Strijelci su bili Šipić i Špišić (Karlovac).

U drugom poluvremenu Moslavina nije uspjela ništa promijeniti, a i nastavili su s malo grubljom igrom. To im se osvetilo u 80. minuti, kada su zaradili i drugi crveni karton. Karlovčani su iskoristili i ovaj prekid i dodatno povećali vodstvo, a strijelac je ponovno bio Husić (Karlovac). Duboko u sudačkoj nadoknadi Batarelo (Karlovac) je postigao i peti pogodak za domaćine.

Agonija Moslavine nastavila se tako i u Kupu. S 5 komada i dva crvena kartona napustili su Karlovac, a s nula bodova i gol razlikom -9 nastavljaju prvenstveno natjecanje 25.09., kada gostuju kod ekipe Grobničan.

Potrebno je napomenuti da igrači Moslavine ni ovaj put nisu bili sami. I na ovom gostovanju ih je pratila ekipa iz najvjernije navijačke skupine “Gerila”.