Uraganom do boda

Utakmicama između Moslavine i Međimurja, te Dubrave i Nexe-a završeno je 12. kolo Premijer lige. Moslavina je uraganom u posljednjim minutama susreta uspjela osvojila novi bod.

Gotovo je nevjerojatno što su igrači Međimurja ispustili u završnici susreta u Kutini. Par minuta prije kraja imali su 6 pogodaka razlike, ali je želja za bodom Moslavine bila jača. U posljednjih osam minuta Međimurje nije uspjelo postići pogodak, dok su Masnec, Barić, Jurić i Sertić zabijali sve do izjednačenja, te su uspjeli izvući bod za Moslavinu.

Moslavina je povela na početku utakmice i držala vodstvo sve do 14. minute, a rezultatski priključak do 18. i rezultata 8:8. Nakon toga velika rupa u igri Moslavine, koja je u preostalih 12 minuta prvog poluvremena uspjela zabiti samo 2 pogotka, dok su igrači Međimurja punili mrežu Kutinčana. Na poluvrijeme Moslavina odlazi sa -6 i rezultatom 10:16.

Desetak minuta drugog poluvremena igra se gol za gol, da bi Moslavina napravila miniseriju 4:0 u razdoblju od 39. do 42. minute. Gol za gol nastavlja se sve do 52. minute, kada kreće uragan Moslavine.

U posljednjih 8 minuta Moslavina je zabila 6 pogodaka i uspjela izjednačiti rezultat. Završilo je 29:29. Kod Moslavine najviše pogodaka postigao je Ivan Masnec Đuka (8), dok su Matija Podvalej i Marin Jurić zabili po 5 golova. Golmani Moslavine uspjeli su obraniti 13 udaraca.