Medveščak zabetonirao Moslavinu za dno

Rukometaši Moslavine sve su dalje od bijega sa začelja prvenstvene tablice, a time i ostanku u društvu najboljih.

Na gostovanju kod pretposljednje ekipe (Medveščak NFD) i direktnog konkurenta u borbi za opstanak, Moslavina je teško poražena.

Prvi pogled na rezultat pokazuje koliko je Moslavina daleko od prvoligaškog rukometa. Od samog početka utakmice “kola” su krenula niz brdo. Moslavina je povela 1:0, ali siloviti početak Medveščaka primorao je trenera Prelčeca na time-out već u 4. minuti utakmice, kada je Medveščak poveo sa 4 razlike.

Nakon time-outa, gotovo cijelo poluvrijeme igralo se u ritmu gol za gol. Nekoliko je puta Moslavina imala napade za smanjenje rezultata na dva gola minusa, ali nisu uspjeli uhvatiti priključak. Posljednji takav napad imali su kod rezultata 13:10, ali su tehničke pogreške i brzopletost bile skupo plaćene, pa
se na poluvrijeme otišlo sa 15:10 za Medveščak.

Početak drugog poluvremena kao da je bila repriza prvog. Opet je Medveščak, u svega tri ili četiri minute, napravio razliku od četiri (4) gola i na samom početku poluvremena otklonio pitanje pobjednika, ako ga je uopće i bilo. Do kraja utakmice Medveščak je samo održavao prednosti i u konačnici pobijedio sa 37:26.

Najraspoloženiji kod Moslavine bio je Đuka (Ivan Masnec) koji je zabio šest (6) zgoditaka, četiri (4) je postigao Ivan Sertić, a po tri pogotka dali su Marko Mamić, Mirabel Barić i Saša Slukan. Vedran Kristić uspio je obraniti jedanaest (11) udaraca (1/1 sa 7m, 5/14 sa 9m i 2/6 sa 6m).

Moslavinu je na ovom gostovanju vjerno pratila i kutinska navijačka udruga Gerila, koja je gromoglasno i srčano navijala cijelu utakmicu. Na kraju utakmice, unatoč teškom porazu, pozdravili su naše rukometaše, koji su došli pozdravili navijače i zahvaliti im na podršci.