Napokon pobjeda

Rukometaši Moslavine osvojili su prve bodove ove sezone pobjedom na domaćem terenu protiv Medveščaka NFD. Prvi bodovi izboreni su boljom igrom u drugom poluvremenu.

Od početka utakmice Medveščak je poveo te na polovini prvog poluvremena imao i 3 razlike. Neki su već pomislili da će Moslavina i ovaj put ostati bez bodova.

Ipak, Moslavina je, prvenstveno zahvaljujući golovima Podvaleja, uspjela uhvatiti priključak, pa čak i povesti minutu prije kraja prvog dijela. Mladi Podvalej golovima je otvorio i drugo poluvrijeme te poveo Moslavinu prema prvoj pobjedi i osvajanju prvih bodova. Na veselje svih ljubitelja rukometa, Moslavina je pobijedila Medveščak sa 31:28. Matija Podvalej bio je i najbolji strijelac utakmice, sa 8 postignutih golova.