Rukometaši izgubili, rukometašice dobile

Rukometaši opet izgubili i opet na samom početku utakmice, a rukometašice Lonie upisale novu pobjedu.

START S -5

Rukometaši Moslavine ponovno su izgubili na samom početku utakmice, jer su nakon 5 minuta gubili 5:0. Poslije uvodnih 5 minuta, sljedećih 15-ak igralo se gol za gol i Moslavina nije uspijevala smanjiti zaostatak. Priliku nije propustio Zamet koji je u posljednjih 10-ak minuta poluvremena dodao gas i povećao prednost na + 9.

U drugom poluvremenu Moslavina je u jednom trenutku uspjela smanjiti zaostatak na samo -4 (46. minuta), ali više od toga nije išlo. Do kraja utakmice Zamet je rutinirano zadržao prednost i upisao nove bodove na svoj konto.

Dva Ivana pokušali su vući Moslavinu do boljeg rezultata, ali jednostavno je u ovom trenutku to realnost kutinskog rukometa i bolje ne ide. Đuka (Ivan Masnec) je zabio 7 golova (šut 7/18), Ivan Sertić također 7 golova (šut 7/12), dok je Marin Jurić zabio 6 (šut 6/11) golova, a Saša Slukan 5 (šut 5/7). Golmani na ovom gostovanju nisu bili posebno raspoloženi, Vedran Kristić skupio je 7/28 obrana, a Igor Slakoper 4/20.

Novim porazom Moslavina je ostala na posljednjem mjestu, bod iza Medveščaka, koji ima utakmicu manje.

LONIA UPISALA NOVU POBJEDU

Rukometašice Lonie u 15. kolu 3. HRL upisale su 5. pobjedu ove sezone. U rasporedu kao domaćin, ugostile su Udarnik i pobijedile ih sa 31:23.

Rukometašice Lonie na poluvrijeme su otišle sa 6 pogodaka razlike (15:9), a u drugom su dodatno povećale prednost i na kraju pobijedile sa +8. Loniu su do nove pobijede dovele B. i T. Čalušić. B. Čalušić zabila je 11, a T. Čalušić 6 pogodaka, što je zajedno 17 od 31 gola Lonie. Novom pobjedom Lonia je sada na 5. mjestu prvenstvene ljestvice.