S -1 u novi poraz

Nova utakmica kod kuće i novi poraz Moslavine!

Moslavina nije imala snage odlučiti u svoju korist utakmicu u kojoj nijedna momčad nije uspjela napraviti osjetljiviju razliku i koja se igrala gol za gol, uz puno nervoze. Gosti iz Karlovca pobijedili su sa jedan razlike, 25:26.

Od prvog gola na utakmici, koji je postigao Đuka (Ivan Masnec), igralo se gol za gol i izmjenjivalo vodstvo, malo na jednoj, malo na drugo strani. Moslavina je u 15. minuti povela s dva gola razlike i na trenutak se učinilo da je pronašla način kako pobijediti ekipu iz Karlovca. Držala je Moslavina vodstvo do samoga kraja prvog poluvremena, kada gosti ponovno dolaze u vodstvo 12:13 (26. minuta).

BOLJI POČETAK DUGOG POLUVREMENA

Moslavina je bolje iskoristila pauzu u poluvremenu i u nastavak utakmice krenula odlučnije, što je rezultiralo i vodstvom od dva (2) razlike u više navrata. Posljednje vodstvo do dva (2) razlike Moslavina je imala u 39. minuti, kada je povela sa 19:17.

Nažalost, nakon tog vodstva, uslijedila je crna rupa od pet (5) minuta, koju je gostujuća ekipa iskoristila za preokret i povela sa 19:21 (44. minuta). U posljednjih 15 minuta Moslavina nije uspjela zabiti tri puta za redom i ostala je “kratka” za jedan gol (25:26).

Marin Jurić predvodio je Moslavinu u napadu sa 8 pogodaka (4 iz sedmerca), dok je u obrani Vedran Kristić uspio obraniti 15 udaraca.

Moslavini nije pomogla ni odlična podrška s tribina “Gerile”, koja je gromoglasnim navijanjem podsjetila na neke prošle i uspješnije dane kutinskog rukometa. Nakon novog poraza Moslavina se i dalje nalazi na posljednjem mjestu, sa sve većim zaostatkom za ostalim ekipama.