Nogomet: Ima li nade za nas!?!

Nogometaši Moslavine bolje su i uspješnije krenuli u nastavak prvenstva.

Nakon sedamnaest (17) kola i devet (9) bodova u prvom dijelu,  tri (3) utakmice i četiri (4) boda u nastavku dobra su najava proljetnog dijela prvenstva i borbe za opstanak.

Napokon je Moslavina obradovala sve svoje navijače i ljubitelje kutinskog nogometa. Krenuli su bodom kod kuće protiv Opatije, od Jadrana se vratili s minimalnim porazom, pa je došao i red na jednu pobjedu. Sva tri boda ostala su u Kutini, a Moslavina je otpratila goste i s tri komada u mreži. (Uh, kako lijepo ovo zvuči i kako je lijepi osjećaj napisati da je Moslavina nekome napunila mrežu 🙂 ).  Pobjeda 3:0 protiv Medulina 1921 vrlo je važna u borbi za opstanak i odlično je što je došla na samom početku nastavka prvenstva.

Cijelo prvo poluvrijeme čekalo se na pogodak, koji je u 43. minuti postigao Galešić. Moslavina je i u drugom poluvremenu krenula po pobjedu, koju su pogodcima potvrdili Abazi (70 min) i Toš (86 min). Osim postignutih pogodaka, Moslavina je imala još nekoliko izglednih prilika, koje nažalost nisu uspjeli realizirati.

S nova tri boda Moslavina sada ima trinaest (13) bodova i samo dva manje od 17- oplasiranog Jadrana i tri manje od 16- oplasiranog Rudar Labina.

Dečkima čestitamo na srčanosti, borbenosti i konačno pobijedi, sa željom „Hoćemo još!“. I na ovoj utakmice potrebno je istaknuti vjerno navijanje Gerile.

Da li je sa novim zrakama Sunca došlo i sportsko nogometno proljeće u Kutinu vidjet ćemo već u sljedećih par utakmica 3. HNL Zapad.