Slabiji nogo vikend

Nogometna Moslavina ponovno podsjeća na stare, loše, dane.

3. HNL ZAPAD, 30. KOLO

Moslavina se s još jednog gostovanja vratila bez bodova, ali sa punom mrežom golova.

Naši dečki nikako da iskoriste slabe rezultate konkurenata za opstanak, pa se i dalje nalaze na dnu tablice, kao najčvršći i nepomični temelj.

U posljednjem kolu dočekali su ih raspoloženi domaćini iz Vrapča, koji su im utrpali 5 komada. Prvo poluvrijeme i dobar dio drugog, rezultatski je i davalo malu nadu da bi Moslavina mogla do kojeg boda, ali ipak nije uspjela izdržati do kraja. Domaćini su poveli u 20. minuti pogotkom Miloša i na poluvrijeme se otišlo s 1:0 za domaćine. U 57. minuti pogotkom Bešlića Vrapče je povelo sa 2:0. Turki (Dejan Turkalj) je 15-ak minuta prije kraja utakmice smanjio rezultat na 2:1 i vratio nadu u bodove, ali su Belak, Matovina i Cetina ugasili i onu najmanju koja je tinjala kod Moslavaca. S ukupnih 5:1 Moslavina se vratila u Kutinu.

1. ŽNL, 24. KOLO

Naša dva kluba međusobno su se susrela u 24. kolu.  S obzirom na pozicije na tablici i bodovnoj razlici, bio je to samo gradski derbi. Domaći dečki iz Repušnice nisu se štedili i sportski su pobijedili susjede iz Kutine, iako se Lokomotiva bori za opstanak u 1. ŽNL. Ukupnim rezultatom 4:1 Repušnica je osvojila tri boda, dok će Lokosi bodove spasa morati potražiti u sljedećim susretima.

2. ŽNL, 18. KOLO

Naši drugoligaši nisu imali baš bodovno dobar vikend. Iz tri utakmice uspjeli su zajedno osvojiti samo dva boda, što nije baš uobičajeno za njih. Vatrogasac je uspio uzeti Savi samo jedan bod, a isto je učinio i Strijelac protiv Sokola iz Ludine. Vodeći Metalac izgubio je u derbiju kola kod direktnog konkurenta za prvo mjesto. Sunjski je na domaćem terenu bio uspješniji i pobijedio sa 2:0, te s nova tri boda smanjio zaostatak za vodećima na samo dva boda. Šartovac je ovo kolo bio slobodan.

3. ŽNL, 18. KOLO

U ligi u kojoje se natječe najviše kutinskih klubova Garić iz Ilove skoro je iznenadio u Voloderu kod “kanarinaca”, kako dečke iz Volodera popularno zovu njihovi navijači. Voloder je pobijedio sa 2:1 i nije propustio pobjeći Matiji G. na tri boda, jer su naši dečki bili slobodni ovo kolo. Kutinski derbi kola odigrao se u Krču, gdje je Dinamo pobijedio Selište s 4:3. Brinjani su se iz Gračenice vratili s jednim bodom, odigravši 1:1, a Dinamo iz Jamarica samo s četiri gola u mreži i bez bodova.

Sloga-Dinamo J     4:0
Voloder- Garić       2:1
Dinamo Kt – Selište    4:3
Jelengrad- Naftaplin   2:2
Moslavina DG- Brinjani   1:1