HNŠK Moslavina – NK Ogulin 3:0 – Kutinčani sve bliži ostanku u ligi

07
tra. 2016

Nogometaši Moslavine osvojili su 3 nova boda u neizvjesnoj borbi za ostanak u Međužupanijskoj ligi središte. U jučerašnjoj utakmici deklasirali su Nk Ogulin.

Moslavina ranim zgoditkom Lončarevića na asistenciju Cerovečkog dolazi u vodstvo, a premoć na terenu dolazi do izražaja u 29. minuti kada nakon gužve u petercu gostiju Samuel glavom zabija za 2:0. Konačan rezultat utakmice u 33. minuti postavlja Kraljević zgoditkom s 11 metara nakon što je u 16-tercu gostiju srušen kapetan Cerovečki. U drugom poluvremenu trener Večerić vrši brojne izmjene, ali njegovi igrači iz nekoliko izglednih prilika nisu uspjeli povećati vodstvo. Možda im je u tome odmogao i sudac utakmice Tin Vukušić u posljednjoj minuti susreta kada Cerovečki pogađa vratnicu od koje se lopta odbija, po mišljenju većine gledatelja i igrača, iza linije gostujućeg vratara, no sudac iz Zagreba ne pokazuje centar, već prema svlačionici.

Ovo je četvrta pobjeda Moslavine od 5 susreta koliko ih je odigrano u nastavku prvenstva. Kutinčani trenutno imaju 20 bodova s kojima za 12. Petrinjom zaostaju samo 3 boda. Iako ligu napuštaju 4 nogometna kluba, 10 utakmica prije kraja prvenstva se nikako ne može naslutiti tko će ostati u ligi, jer je razlika u bodovima posljednjih 10 ekipa samo 7 bodova. Naši nogometaši imaju realne šanse osigurati ostanak zato što većinu glavnih konkurenata dočekuju na svom terenu.

Već za 2 dana (subota) na istom mjestu (gradski stadion) u isto vrijeme (16:30) slijedi nova borba za bodove. U goste nam dolazi Libertas.

Rezultate utakmica HNŠK Moslavine možete pratiti uživo na Facebook stranici kutina.in