Kutinskim atletičarima srebro i bronca iz Varaždina

27
lip. 2016

Atletičari AK Moslavine Dora Bogić i Florijan Rožić osvojili su brončanu i srebrnu medalju na dvodnevnom Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za kadete i kadetkinje održanom protekli vikend u Varaždinu. Oboje su postavili i osobne rekorde. Dora je trčala disciplinu na 1500m te s vremenom 4:59,21 osvojila treće mjesto, a Florijan Rožić je u disciplini 3000m stigao na 2. mjesto za 9:34,03. Florijan je dan prije trčao na 1000m i stigao 6., a na prvenstvu je sudjelovala i Nina Rudolf koja je u disciplini 600m osvojila 5. mjesto. „Odličan vikend za naše atletičare, postavili su dva osobna rekorda i ostvarili odlična mjesta u dvije teške utrke. Lijepo je vidjeti da se trud isplati i da su naši sportaši uvijek u samom vrhu prvenstva“, istaknuo je trener Ivan Desić.