Potop u Gorici

Potop u Velikoj Gorici!

Kroz Veliku Goricu i njezinu okolicu prije par tjedana prošao je vodeni val, koji je poplavio njezinu okolicu. U sportskom smislu, rukometaši Moslavine doživjeli su ovaj vikend potop u Velikoj Gorici.

Pobjedu s duplo većom razlikom od primljenih golova u rukometu, koja se rijetko viđa, osim kada igra RK Zagreb, priuštili su svojim navijačima rukometaši Gorice koji su sa 40:20 nadvisili Moslavinu i ostavili ju na dnu tablice.

Osim vodstva u 2. minuti za 1:0, pogotkom Barića, Moslavina je od samog početka bila u podređenom položaju. Uspjeli su rukometaši Moslavine 15-ak minuta držati priključak, poslije kojih je uslijedila apsolutna dominacija Gorice.

Moslavinu je, osim gostujućih igrača, zaustavio i kutinčanin Svebor Crnojević, koji je obranio 14 udaraca iz 30 napada, što je visokih 47% obrana. Da Svebor dobro poznaje svoje prijatelje i dojučerašnje suigrače vidi se u slaboj realizaciji Ivana Masneca 5/12 i Matije Podvaleja 3/11. Vratar Moslavine, Vedran Krstinić, uspio je obraniti 12 udaraca.