Moslavini pobjeda za treće mjesto

22
velj. 2012

Rukometaši Moslavine novom su pobjedom, devetom u prvenstvu, ostali u borbi za drugo mjesto, koje bi ih vratilo u najviši rang. Domaćom pobjedom protiv direktnog konkurenta, Dugog Sela, Moslavina je osvojila dva boda i popela se na treće mjesto prvenstvene tablice.

DVA POLUVREMENA, DVIJE MOSLAVINE

Promjenjivom igrom podsjetili su naši rukometaši na prošlogodišnje igre, kada su u vrlo kratkom vremenu znali primati puno pogodaka u kratkom vremenu. Rukometaši Moslavine u prvom su poluvremenu ponudili gledateljima dobru igru i pokazali da bi bez problema mogli pobijediti rukometaše Dugog Sela. Na poluvrijeme se otišlo s +8 (22:14) za Moslavinu i zadovoljnim licima igrača i navijača.

U drugom dijelu, kao da je druga ekipa izašla na teren i Dugo Selo dolazi do neizvjesne završnice. Moslavina je na kraju ipak uspjela zadržati prednost, koja je iznosila u jednom trenutku i 9 golova, te na kraju pobijedila s 34:32.

Naši rukometaši nastavljaju borbu za povratak u sam vrh hrvatskog rukometa utakmicom 16. kola u gostima protiv RK Mali Rudar u Labinu.