Prva tri boda su tu!

Moslavina je u 23. kolu 3. HNL Zapad sa tri gola došla do tri nova i jako vrijedna boda.

Na domaćem terenu Moslavina je pobijedila Grobničan sa 3:2. U prosječnoj utakmici Moslavina je povela iz jedanaesterca i činilo se da će sa igračem više lakše iskontrolirati utakmicu. Ipak, gosti su se sa igračem manje pribrali i vrlo brzo preokrenuli rezultat. U samo 15 minuta uspjeli su sa 0:1 preokrenuti rezultat na 2:1, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

Izlaskom na teren, u drugom dijelu, Moslavina je malo odlučnije krenula po bodove i u tome uspjela. Nogometaši Moslavine zabili su dva gola, a da nisu primili ni jedan, pa su na kraju pobijedili  sa 3:2 i osvojili jako jako vrijedna tri boda.

Ako Jadran u derbiju začelja ne uspije pobijediti  Rudar Labin, tada će Moslavina pobjeći sa posljednjeg mjesta na tablici.

Prvi dio sportskog dana je uspješno završio, sada se nadamo da će i rukometaši uspjeti pobijediti na domaćem terenu. Rukometna utakmica Moslavina: Dubrava počinje za pola sata, u 19h.

Kutinska udruga navijača Gerila odradila je prvo poluvrijeme (nogometnu utakmicu), na putu su u dvoranu na rukomet, a isto učinite i Vi, kako bi svi zajednički pomogli našim rukometašim u borbi za opstanak.