Pobjeda kuglača "Ciglenice"

01
lis. 2012

U prvoj domaćoj utakmici kuglači KK “Ciglenice” upisali su i prva dva boda ove sezone. Ne baš briljantnom igrom pobijedili su goste iz Bjelovara.

Prvi par je krenuo sasvim solidno sa 288 i 272 u prvih 60 hitaca, ipak u nastavku domaći malo posustaju te dozvoljavaju gostima da smanje razliku. Nakon prvog para bilo je 2-0 i 37 čunjeva prednosti za domaćina. Pravu priliku gosti propuštaju i u drugom paru gdje kuglači Ciglenice poprilično lošom igrom gube dva poena, ali razlika u čunjevima ipak ostaje na njihovoj strani.

Poslije drugog para je 2-2 i 13 čunjeva prednosti. Domaćini kreću obećavajuće u zadnjem paru, te obojica osvajaju prvi set.

Činjenica da je najbolji rezultat na utakmici 538,  govori koliko je to težak dan za kuglanje bio. Kuglači Ciglenice odigrali krajnje katastrofalno, 75 čunjeva manje nego prošlo kolo. Ipak, gosti su odigrali vjerojatno najslabiji rezultat u nekoliko proteklih godina i samo tome mogu zahvaliti što odlaze  s 2 boda.

Slijedeće kolo se igra u poprilično nezgodnom terminu u Varaždinu (petak u 18 sati) za dva tjedna, 12.10.2012. Idući vikend je na rasporedu pojedinačno prvenstvo županije.

KK “Ciglenica” – KK “Sirela”  Bjelovar 5-3 (13-11) (3119-3083)

Luko Del Ponte – Slavko Miličić 1-0 (3-1)(538-508); Gabrijel Salvador – Željko Čuruvija 1-0 (2-2)(531-524); Zdenko Dal Ponte – Nikola Pucarin 0-1 (2-2)(516-522); Zvonko Klenkar – Mato Spahić 0-1 (1-3)(508-526); Ninoslav Gorički – Zlatko Bratoš 0-1 (1-3)(510-513); Saša Dal Ponte – Miroslav Dvornik 1-0 (4-0)(516-490)