Maratonjare ekipno treći u Glini

Članovi AK Maratonjara uspješni i u Glini.

PEHAR JE U KUTINI

Proteklog vikenda održana je MEĐUNARODNA UTRKA GRADA GLINE  “GLINA 2011″, na kojoj su nastupili i maratonci AK Maratonjare Kutina, koji su ponovo ostvarili odličan rezultat osvojivši 3. mjesto ekipno muški i donijeli još jedan pehar u Kutinu.

Na vrhunsko organiziranoj utrci, pri paklenoj vrućini, Maratonjare su trčale 13 km kroz Glinu, sa startom i ciljem na trgu Bana Josipa Jelačića u centru grada.

Na utrci je nastupilo 130 natjecatelja iz nekoliko zemalja, a prva dva mjesta su osvojili mađarski natjecatelji, dok je naš kutinčanin Đuro Komlenović osvojio izvrsno 6.mjesto ukupno i 1. mjesto u kategoriji M45.

Ovaj vikend Maratonjare nastupaju na najtežem maratonu u Hrvatskoj “Jaskanski Eko-Flor trek-maraton 42km” i na utrci građana u Murskom Središću.