Rukometaši više nisu zadnji

U pregledu sportskih rezultata potrebno je istaknuti da su rukometaši u dramatičnoj završnici osvojili bodove i pobjegli sa posljednjeg mjesta tablice, što nije uspjelo i nogometašima. Kuglaši, košarkaši i malonogometaši imali su rezultatski loš vikend.

NOGOMET

3. HNL Zapad – 14. kolo

Nogometaši Moslavine nisu uspjeli iznenaditi Orijent i pobjeći sa posljednjeg mjesta na tablici. Na gostovanju Rijeci izgubili su sa 2:1. Tako se nastavila serija Moslavine pobjeda i poraza, a nadamo se da će se nastaviti i u sljedećem kolu kada u Kutini gostuje Nehaj (13.11.2010.). Sada je na redu pobjeda.

1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA – 12.KOLO

Slavonac je sa 5 komada ispratio Lokomotivu koja je nastavila sa porazima. Mladost iz Repušnice kod kuće je pobijedila Frankopan s 3:0.

Rezultati 12. kola: Pešćenica- Radnik 3:0, Zrinski- Sloga Maris 3:1, TŠK- Topusko 2:1, Mladost R- Frankopan 3:0, Dinamo- Moslavac 1:3, Sokol- Lekenik 1:1, Slavonac- Lokomotiva 5:1, Jasenovac- Mladost GG 6:0.

2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA – 10.KOLO

Deseto kolo 2. ŽNL obilježio je derbi između Vatrogasca i Strijelca iz Banove. Utakmica u kojoj je palo 9 golova, promašeni jedanaesterac i rezultatski ludo prvo poluvrijeme zadovoljila je ljubitelje nogometa koji su došli pogledati ovaj susret. Vatrogasac je poveo na samom početku utakmice, vodio 3:0 i 4:1, da bi poluvrijeme završilo sa 4:4. Jedinim pogotkom u drugom poluvremenu Vatrogasac je uspio pobijediti goste iz Banove. Metalac u gostima i Šartovac kod kuće odigrali su neriješeno.

Rezultati 10. kola: Sava- Tomislav 2:0, Sokol- Sunjski 2:1, Sloga- Metalac 1:1, Vatrogasac- Strijelac 5:4, Šartovac- Ekonomik 2:2.

3. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA SKUPINA KUTINA – 10.KOLO

Garić iz Ilove, Dinamo (KT) i Matija Gubec osvojili su nove bodove, dok su Brinjani, Selište i Dinamo (J) primili popriličan broj golova i ostali bez bodova u 10. kolu.

Rezultati 10. kola: Dinamo Kt- Moslavina 3:1, Voloder- Brinjani 7:0, Sloga- Naftaplin 0:4, M.Gubec- Selište 6:2, Dinamo J- Garić 0:4, Jelengrad je bio slobodan.

MALI NOGOMET

Kutinski nogometaši na domaćem terenu u Novskoj poraženi su u 3. kolu 2. HMNL Sjever sa 5:11. Malonogometni klub Zagreb Puljić u drugom poluvremenu slomio je otpor domaće ekipe i sa 6 golova odlučio pobjednika. Potrebno je istaknuti da su gosti u 31. minuti postigli tri pogotka, što je i prelomilo utakmicu.

RUKOMET

Moslavina više nije zadnja! U dramatičnoj utakmici Moslavina je uspjela pobijediti Buzet sa 23:22. Nošena raspoloženim Masnecom, popularnim “Đukom”, Moslavina je uspjela nadoknaditi zaostatak sa poluvremena i preokrenuti rezultat u svoju korist. Moslavina je povela tri minute prije kraja sa 23:22, a
domaći golman Kristić nije dozvolio da se rezultat promijeni. Obranom sedmerca u 60. minuti susreta osigurao je Moslavini nove bodove i bijeg sa posljednjeg mjesta. Igrač utakmice bio je Masnec sa 12 pogodaka.

KOŠARKA

Košarkaši Moslavine poraženi su sa visokih 108:81 na gostovanju kod Rudeša. Dobili su naši igrači 2 od 4 četvrtine, ali nažalost samo po dva razlike. Kobne su bile druga i treća četvrtina, gdje je Moslavina izgubila 30-ak razlike. Rudeš: Moslavina 108:81 (20:22, 26:10, 36:21, 26:28)

KUGLANJE

U 7. kolu 2. HKLS KK Ciglenica gostovala je u Krapinskim Toplicama kod KK Obrtnik, dok je Zanatlija u Novskoj ugostila KK Graničar-picok iz Đurđevca.
Kutinski klubovi ostali su bez bodova, jer je Ciglenica izgubila sa 5:3, a Zanatlija sa 2:6. Poene za Ciglenicu osvojili su Paolo del Ponte, Luko del Ponte i Saša del Ponte, za Zanatliju Ivica Brozović i Nikola Vidaković.

OBRTNIK, Krapinske Toplice — CIGLENICA, Ciglenica 5-3 (13-11) (3261-3203)

Stjepan Bukaić – Ivan Ivandić 1-0 (4-0) (565-494)
Jurica Hajsek – Paolo del Ponte 0-1 (0-4) (524-570)
Duško Medić – Zdenko del Ponte 1-0 (3-1) (575-520)
Stjepan Latin – Zvonko Klenkar 1-0 (3-1) (543-520)
Josip Kruljec – Luko del Ponte 0-1 (1-3) (539-573)
Zlatko Zalukar – Saša del Ponte 0-1 (2-2) (515-526)

ZANATLIJA, Kutina — GRANIČAR-PICOK, Đurđevac 2-6 (11-13) (3240-3302)

Dino Herić – Petar Blažok 0-1 (1-3) (522-575)
Ivica Brozović – Marijan Vokšan 1-0 (3-1) (584-535)