Rukometaši Moslavine odigrali dobro u Poreču – Već preksutra dolazi Ivanić

Rukomet | KutinaIN | Foto: Arhiva
25
tra. 2016

Rukometaši Moslavine u subotu su u Poreču odigrali utakmicu 3. kola Lige za ostanak.

Plavi bez Kligla i Podvaleja opet moraju mijenjati i jako loše ulaze u utakmicu, što iskusno koristi Poreč i prvo poluvrijeme završava s 14:7. U drugom su naši odigrali najbolje poluvrijeme ove sezone protiv Poreča i već nakon 10 minuta dolaze na 1 razlike, no to nije bilo dovoljno da ugroze najbolju ekipu doigravanja na njihovom parketu. Konačan rezultat utakmice – RK Poreč : RK Moslavina 25:23.

Trener Plavih Dražen Požar:

“Ušli smo dosta rezervirano u tekmu, bez 2 igrača. Morali smo opet mijenjati i to je rezultiralo sa dosta tehničkih grešaka i promašaja, pa smo podbacili u prvom dijelu. Drugo poluvrijeme odigrali smo puno bolje i borbenije, ali domaći na kraju zasluženo pobjeđuju.”

Kutinčani nisu očekivali puno od ove utakmice, jer su u regularnom dijelu sezone dva puta izgubili; u studenom u Kutini s 11, dok su u Poreču odigrali bolje i izgubili s 27:21.

Rukometaši već u srijedu nastavljaju s doigravanjem kada u Kutinu dolaze susjedi – RK Ivanić. Utakmica počinje u 19 sati.