RK Moslavina – RK Spačva 30:26 – Alen Horvat zabio 10 komada

19
svi. 2016

Rukometaši Moslavine sinoć su poraženi u Vinkovcima u 7. kolu doigravanja od domaće Spačve s 30:26.

Kutinčani su na jučerašnjem gostovanju zaigrali u krnjem sastavu, jer im je nedostajalo dosta igrača zbog ozljeda, fakultetskih i poslovnih obaveza. I tako oslabljeni pružili su dobru partiju i domaćini su za pobjedu trebali odigrati potpuno angažirani i ozbiljni. Prvo poluvrijeme pripalo je Moslavini koja je na odmor otišla s 2 gola prednosti s rezultatom 12:14. No u nastavku Vinkovčani kreću odlučnije, do 42. minute igra se izjednačeno. Nakon toga domaćin prelazi u vodstvo koje se do kraja samo povećalo na konačnih 30:26.

Treba izdvojiti da su se od Plavih najviše istaknuli Alen Horvat s 10 i Alen Šušnja s 5 postignutih pogodaka. Kapetan Svebor Crnojević zaustavio je 11 lopti.

Kutinčanima je do kraja doigravanja ostalo 3 utakmice, od kojih se prva igra u kutinskoj sportskoj dvorani u utorak u 19 sati i 15 minuta kada stiže Poreč.