Opet -4!

Moslavina nema više kuda potonuti, pa se može reći da se dodatnu usidrila na posljednjem mjestu 3. HNL Zapad. Novi poraz od četiri razlike, ovaj put u gostima kod Rudara iz Labina, pokazao je da se nemoć Moslavine nastavlja iz kola u kolo i sada se već stvarno ne vidi kraj lošim rezultatima.

Najveći optimisti polako gledaju koji će ih to protivnici zanimati sljedeće sezone, jer je ova već na samom početku izgubljena. Da li će to biti klubovi iz treće ili četvrte lige?

Nakon Crikvenice, Moslavina je ponovno primila 4 gola, a da nije zabila ni jedan. Slabu Moslavinu Rudar je pobijedio bez većih problema. Jedina razlika od prijašnjih utakmica je u tome što Moslavina nije primila gola u prvih par minuta utakmice. Domaći Rudar poveo je tek u 33. minuti pogotkom Admira Hodžića.

U drugom poluvremenu dva pogotka postigao je Igor Juričić, a za konačnih 4:0 zabio je Stepčić. Nakon osam odigranih kola Moslavina se nalazi na dnu tablice, jedina bez bodova i sa gol razlikom -19.