27
ožu. 2016

Treća utakmica u nastavku prvenstva i treća pobjeda Moslavine. Nakon lavovske borbe na terenu, Moslavina je uspjela osvojiti sva tri boda protiv drugoplasirane momčadi prvenstva NK Ponikvi iz Zagreba. Utakmica nije dobro krenula za Moslavinu, jer su gosti došli u vodstvo udarcem s jedanaest metara. U nastavku utakmice, posebice u drugom poluvremenu, Moslavina igra puno odlučnije, što dovodi do nekoliko izrazitih prilika. Rezultat pritiska na gostujuća vrata je pogodak za izjednačenje na samom početku drugog dijela. Strijelac za Moslavinu bio je Luka Lončarević, koji nastavlja svoj uspješan niz postizanja pogodaka u ovoj sezoni.

1:1 Lončarević

Posted by Hnšk Moslavina on Saturday, March 26, 2016

S velikom željom za osvajanjem sva tri boda na domaćem terenu i uspješnom nastavku drugog dijela sezone Moslavina nastavlja pritiskati goste i u 82. minuti pogotkom Dejana Turkalja preokreće utakmicu, pobjeđuje i osvaja tri boda.

2:1 Turkalj

Pobjedom na domaćem terenu Moslavina je uzvratila gostima iz Zagreba za nes(p)retan poraz iz prvog dijela sezone (3:2), a ujedno nastavila i uspješan niz pobjeda u drugog dijelu sezone te borbu za ostanak u ligi. Neizvjesna i teška borba nastavlja se već sutra (ponedjeljak), 28.03.2016. godine u 14h, kada Moslavina na domaćem terenu dočekuje momčad Ogulina. Podsjetimo da je Moslavina prvu utakmicu u Ogulinu izgubila s 2:0, pa joj želimo da uzvrate gostima (najmanje) istom mjerom na domaćem terenu.

Čestitke igračima i treneru na borbenosti, zalaganju i pobjedama, a vas dragi čitatelji pozivamo da dođete sutra na utakmicu i podržite naše dečke u ovoj važnoj utakmici.