Moslavina i dalje prva

Moslavina nastavlja s pobjedama!

4. KOLO, 4. HNL

U Kutini je odigrano 4. kolo 4. HNL, gdje je domaća Moslavina pred svojom publikom pobijedila goste iz Mraclina.

Utakmica je počela po iznimno vrućem i sparnom vremenu, tako da je glavni sudac u 1. poluvremenu napravio jednu stanku od par minuta da se igrači okrjepe.

Cijelo prvo poluvrijeme Moslavina je dominirala posjedom lopte i šansama, no nije bilo pogodaka,najviše zahvaljujući gostujućem vrataru koji je obranio nekoliko zicera Moslavcima. Gosti su više manje igrali na kontre, koje na sreću nisu iskorištene.

U drugom poluvremenu u domaćoj ekipi dolazi do duple izmjene – u igru ulaze PATRIK DOQI i ABAZI, no uskoro golovi padaju zahvaljujući prvenstveno iskustvu i želji starijih stopera. Nakon kornera, gostujući golman odlazi u prazno, a kapetan Moslavine, GALEŠIĆ, hladnokrvno posprema loptu u gol za vodstvo 1-0. Nakon nekoliko minuta sijevnula je jedna brza kontra Moslavine, gdje se iz drugog plana ubacuje stoper ŠTIMAC te sam na drugoj strani gola zabija za 2-0.

Bilo je još polušansi i s jedne i druge strane, no rezultat se ne mijenja do 85 minute kada, MAGDIĆ gubi loptu u kritičnom momentu i gosti uspijevaju izigrati prorijeđenu domaću obranu te zabijaju i smanjuju na 2-1.

DERBI U NOVSKOJ

Tim rezultatom je završila i posljednja 93 minuta, a Moslavina na već postojećih 7 bodova pripisala nova 3 važna boda za potvrdu 1. mjesta 4 HNL. lige.

Sljedeće kolo igra se u Novskoj s Libertasom, te se ovom prigodom pozivaju svi zaljubljenici i štovatelji Moslavine da dođu u što većem broju te budu podrška nogometašima u novoj bitci za nove bodove.