Atletičari Moslavine dan prije Zimske lige nastupili i u Vrbovcu

29
stu. 2011

U Vrbovcu je dana 26.11.2011god. održano pojedinačno prvenstvo Hrvatske u Krosu koje je bilo ujedno i posljednje prvenstvo Hrvatske ove sezone, na kojem su nastupili i atletičari AK Moslavina, Kutina.

Na prvenstvu je sudjelovalo 32 kluba iz cijele Hrvatske. U kategoriji limačica nastupile su Elena Pazman koja je utrku završila na 13. mj. i Dora Bogić 20 mj. Nakon njih nastupili su limaći na 800 metara, Mateo Desić koji je utrku završio na 7. mjestu i Florijan Rožić 17. mjesto. Na 800 metara nastupila je mlađa kadetkinja Lora Ontl kojoj je ovo prvi nastup i uz veće poteškoće ( pad ) završila je na odlićnom 22. mjestu. Mlađi Kadeti trčali su na 1000 metara gdje su naši takmićari osvoili 6. mjesto Bruno Vlajsović i 17. mjesto Filip Pazman. Borna Markovac nastupila je u kategoriji kadetkinja na 1000 metara gdje je završila utrku na 15. mjestu.

Kao šećer na kraju Samanta Kovačević ponavlja svoj prošlogodišnji uspjeh te ponovno postaje prvakinja Hrvatske u kategoriji mlađih juniorki na 2000 metara, ostavivši drugo plasiranu za 1min. 30sek.

Dan nakon prvenstva naši atletičari nastupili su na prvom kolu zimske lige u organizaciji AK Maratonjare u Kutini.