Novi poraz Moslavine

Nogometaši Moslavine u trećem kolu gostovali su u Medulinu. Kao i prije dva tjedna i ovaj put im se u Istri mreža zatresla vše puta. Nakon 5 golova u Opatiji, ovaj put su primili, ali i dali jedan manje.

Na igralištu u Medulinu domaćini su uvjerljivo svladali posljednjeplasiranu Moslavinu rezultatom 4:1.

U prvom poluvremenu domaćini su poveli preko Gnipa, a dobra igra nastavila se i u nastavku susreta. Na 2:0 u 49. minuti povisio je Halilović koji postiže i svoj drugi pogodak na utakmici u 62. minuti. Za 4:0 pogodio je Imširević, a počasni pogodak za Moslavinu postigao je Vidović u 81. minuti susreta. Tako je Medulin 1921 nakon dva uvodna remija ostvario i prvu pobjedu ove sezone, a Moslavina je nastavila seriju poraza i još uvijek je bez bodova.