Mrtva utrka do kraja

Prvenstva u 1., 2. i 3. ŽNL bliže se kraju, ali još se uvijek vode bitke za mjesta na prvenstvenim tablicama. Strijelac iz Banove i Voloder nastavili su utrku za 1. mjesto 3. ŽNL. Tko će osvojiti prvenstvo vidjet ćemo za 2 tjedna. Pregled rezultata odigranih kola i tablice nakon istih možete pogledati u nastavku.

1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 24.KOLO

U vječitom susjedskom derbiju između Mladosti Repušnice i Mladosti iz Gornje Gračenice uspješnija je bila Mladost GG. Na vrućem gostujućem terenu pobijedili su sa 2:1. Momčad Lokomotive izgubila je sa 3:1 na gostovanju u Jasenovcu. U ovom kolu potrebno je istaknuti veliku pobjedu TŠKa-a sa 10:1 protiv Slavonca iz Lipovljana.

2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 20.KOLO

U izravnoj borbi za drugo mjesto Dinamo iz Osekova, pobjedom na Husainu protiv domaćeg Vatrogasca, osvojio je tri nova boda i pobjegao Vatrogascu na 8 bodova. Šarotvac je na gostovanju kod Croatie u Krivaju zabio 5 golova i ukupnom pobjedom od 5:2 osvojio vrijedna tri boda kojima se odmaknuo od dna tablice. Metala iz Međurića sa gostovanja se vratio s 1 bodom, odigravši 3:3 s Tomislavom. Nakon 20. kola Peščenica i Dinamo Osekovo i teoretski su osigurali ulazak u 1. ŽNL.

3. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA SKUPINA KUTINA 20.KOLO

Novom pobjedom Strijelac iz Banove približava se osvajanju prvog mjesta. Pobjedom u Krčus 4:0 potvrdili su dobru formu i zasluženo nastavili pohod prema 2. ŽNL. Voloder je pobjedom nad Matijom Gubcem nastavio trku za prvim mjestom i pokazao da spremno očekuje kiks Strijelca. U susretu Naftaplina i Brinjana, momčadi koje su ostavrile pozitivan niz rezultata uspješnija je bila momčad Naftaplina i pobjedom 1:0 došla na bod od Brinjana.
Sloga iz Potoka odigrala je još jednu utakmicu s velikim brojem pogodaka i pobjedila Garić iz Ilove sa 5:0. Zbog nedovoljnog broja igrača Garića utakmica je prekinuta u 55. minuti. Selište je kod kuće odigralo 2:2 s Moslavinom (DG). Kolo bogato golovima (24) potvrdili su i Jelengrad i Dinamo iz Jamarica rezultatom 3:2. Jelengrad je na domaćem terenu pobjedom ostao u utrci za 3 mjesto. Dva kola prije kraja poznato je samo da će Selište završiti na pretposljednjem 11. mjestu, a Dinamo iz Jamarica na posljednjem 12. Za sva ostala mjesta na tablici boriti će se do zadnje minute ove sezone.

Dinamo Kt-Strijelac      0:4
Sloga-Garić                    5:0
Selište-Moslavina          2:2
Voloder-M.Gubec           4:1
Jelengrad-Dinamo J     3:2
Naftaplin-Brinjani           1:0