Hrvatskoj pobjeda, Tihici asistencija

01
velj. 2012

Hrvatska reprezentacija otvorila je pobjedom Europsko prvenstvo u futsalu. U Splitu, pred oko 8000 gledatelja Hrvatska je bila bolja od Rumunjske s 2:1.
Osjećaj prve utakmice i impresioniranost Spaladium Arenom bila je malo vidljiva kod naši igrača u početku utakmice, ali kako su prolazile minute tako su i naši igrači bili sve bolji i sigurniji.
TIHICA ASISTIRAO
Hrvatska je povela u 23. minuti pogotkom Marinovića, kojem je prethodila kontra koju je povukao naš Tihomir Novak (Tihica). Rumunjskoj nije dugo trebalo da izjednače, pa su pogotkom u 30. minuti izjednačili na 1:1.
Hrvatske reprezentacija nije izgubila koncentraciju i sigurnost i za samo 5 minuta ponovno je povela. U lijepoj akciji završno dodavanje (asistenciju) imao je Tihica koji je odličnom loptom poslužio Grcića koji zabija iz prve za 2:1. Rumunjska reprezentacija  posljednjih je 5 minuta igrala s igračem golmanom, ali nisu uspjeli izjednačiti.
Hrvatska je startala s pobjedom, a Tihica s asistencijom. Hrvatskoj želimo što više novih pobjeda, a Tihici golova i novih asistencija.