Moslavina startala pobjedom!

Nogometaši Moslavine pobjedom su krenuli u novu natjecateljsku sezonu. U pretkolu Hrvatskog kupa pobijedili su Gaj iz Mača sa 3:0.

U ne previše atraktivnoj utakmici Moslavina je pred 300-tinjak gledatelja u Sportskom parku u Kutini, od koji je skoro polovica bila gostujućih, izborila nastavak natjecanja u Hrvatskom kupu. Gledatelji su vidjeli utakmicu u kojoj dvojbi oko pobjednika nije bilo, iako je u prvoj polovici prvog poluvremena izgledalo da pogotaka neće biti.

Gosti iz Mača u početku utakmice uspjeli su zadržati Moslavinu daleko od svog gola, pa je utakmica prvih 20-ak minuta bila prava uspavanka. Atmosferu su povremeno “prodrmali” gostujući navijači povicima na djelitelja pravde. Kvaliteta domaće Moslavine, sudionika 3. HNL Zapad, ipak je svakom novom minutom utakmice dolazila sve više do izražaja.

Zgoditak za 1:0 postigao je egzotični Park Chan Jong u 33. minuti susreta, a s istim se rezultatom otišlo na poluvrijeme. Od samog početka drugog poluvremena Moslavina je ubacila u višu brzinu, što je rezultiralo i s nekoliko izvrsnih prilika. Pritisak se isplatio nakon 20-ak minuta u nastavku, pa je na 2:0 u 57. minuti povisio Hanzić, a konačnih 3:0 postigao je Rekavić desetak minuta pred kraj susreta.