Sport

Rukometaši izgubili od Gradiške

Kutinski rukometaši nastavili su niz u posljednje vrijeme toplo – hladno, odnosno pobjeda – poraz te nakon domaće pobjede  upisali poraz u gostima.

U 22. kolu Prve hrvatske rukometne lige sjever rukometaši  RK “Nova Gradiška” bili su bolji od našeg kluba s  rezultatom 32-29 (12-12).

Naši su rukometaši bolje otvorili utakmicu i poveli s 0-3. Nakon tri gola razlike, domaćin se malo bolje posložio u obrani, pa u 16. minuti izjednačuju rezultat na 7-7. Moslavina se ponovno malo odvojila i povela s dva gola razlike (10-12), ali do kraja poluvremena ne uspijeva zadržati prednost te se na predah otišlo s izjednačenim rezultatom, 12-12.

U drugo poluvrijeme domaćin ulazi bolje i u kratkom roku dolazi do 4 pogotka prednosti (18-14). Rukometaši Gradiške nisu poput Moslavine u prvom dijelu propustili brzo stečenu prednost, već su je dodatno povećali, pa nakon 15-ak minuta igre u drugom dijelu imaju prednost od 6 golova razlike (23-17). Moslavina se u zadnjem dijelu utakmice ipak malo trgnula i počela stizati prednost, pa se u 57. minuti približila na svega 2 gola zaostatka (29-27), ali više od toga nažalost nije uspjela.

Utakmica je završila ukupnim rezultatom od 32-29 u korist domaćina.

Moslavina je nastupila u sastavu:  Vlašić(4), Masnec(4), Pleše(1), Podvalej, Lukes(4), Dragivojević, Friš(3), Kristić, Šepak(3), Šlabek, Sertić(8), Kovač(2) i Stančić, trener Dražen Požar.