Ponovno poraz!

U prvoj domaćoj utakmici proljetnog dijela prvenstva Premijer HRL, Moslavina je, nažalost, startala porazom.

Splićani (RK EMC Split) su osvojili dva boda, pobijedili u Kutini sa 27:25, dodatno pobjegli Moslavini i otišli kući pjevajući.

U ne previše kvalitetnom rukometu, Moslavina se bolje snašla na početku i u prvom poluvremenu uspjela napraviti solidnu prednost (14:10).

NEOBJAŠNJIV PAD U DRUGOM POLUVREMENU

U nastavku utakmice činilo se da Moslavina čvrsto stoji na nogama i da će uspjeti osvojiti prve bodove u drugom dijelu sezone. Početkom drugog poluvremena poveli su čak i sa pet razlike (16:11), ali je onda uslijedio neobjašnjivi pad i potop. Splićani su u malo više od 10 minuta, uspjeli preokrenuti rezultat, povesti i zadržati prednost do kraja utakmice.

Moslavina je platila danak neiskustva, kada se momčad u potpunosti izgubila, zaredavši sa nekoliko uzastopnih tehničkih pogrešaka. Golmani su u potpunosti stali u drugom poluvremenu, ali i sreća je malo okrenula leđa. Kada je Moslavina pokušala uhvatiti priključak, dva solidna udarca Đuke (Ivana Masneca) završila su na okviru vrata.

BORBA ZA OPSTANAK

Ostaje žal i šteta što Moslavina nije iskoristila domaći teren i početi drugi dio sezone bolje nego početak prvenstva. Nadamo se da će se momčad vrlo brzo uigrati i dobiti na samopouzdanju, te uspjeti osigurati ostanak u elitnom društvu hrvatskog rukometa.