Sport

U nastavku Hrvatske kuglačke lige sjever kuglači ŠKK „Ciglenice“ pobijedili „Ceste“ iz Varaždina

U nastavku ligaškog natjecanja kuglači ŠKK „Ciglenica“ pobijedili su ekipu „Ceste“ iz Varaždina koja je prošle sezone igrala 1.B Hrvatsku kuglačku ligu. Visoka pobjeda od 7-1 ipak nije popraćena i željenim količinama srušenih čunjeva.

Već u prvom paru standardni igrači kreću loše a gosti odigravaju prilično dobro te je nakon prvog para rezultat na strani gostiju iz Varaždina. U drugom paru kombinacijom dobre igre kuglača Ciglenice te loše igre gostiju domaćini iz Ciglenice dolaze do prednosti od 3-1 u poenima i 29 srušenih čunjeva više od gostiju. U zadnjem paru Dejan ujednačenom igrom te sa nekoliko dobrih poteza dolazi do poena dok se Leonardo uz dosta muke na početku ipak ponovno promeće u našeg najboljeg igrača.

Nužno će biti još malo popraviti formu na kuglani u Kutini jer nas već u subotu čeka gradski derby protiv Zanatlije iz Kutine, koja iako oslabljena sa našim pojačanjima ima svoje adute kojima bi mogli doći do bodova.

Više informacija o utakmici i rezultatima možete naći na stranicama ŠKK „Ciglenica“.