Kickboxing

Doris Magdić i Anđelina Filipović ponijele titule najboljih

U Sarajevu je održan ‘GRAND PRIX BIH 2017. U KICKBOXINGU’ na kojem je sudjelovao 71 klub iz 7 zemalja sa ukupno 428 natjecatelja. Od toga još je 113 natjecatelja nastupilo u duplom startu. Na natjecanju je nastupilo niz odličnih sportaša iz šire regije te su pokazane vrlo zanimljive i teške borbe za najviša odličja. Kutinčani su se odlično predstavili sa svojom ekipom osvojivši pojedinačno 6 prvih mjesta i 2 treća mjesta.

«Ovaj puta izvrsno je radila starija kadetkinja Doris Magdić koja je osvojila u dvije uzrasne skupine 1. mjesto. U SK light contactu +65kg i juniorkama disciplina KL +70kg. U light contactu pobijedila je u ½  ZAJRA ALADŽUZ, KBS “WIZARD” Hadžići 3:0, f ADNA BEHREM, “ZINO” 3:0. U JKL1/2 TEODORA MICIC, KBV “Kobra” Istocno Sarajevo 3:0, f  ELHANA SELMANOVIĆ, KBS “WIZARD” Hadžići  3:0. Proglašena za najbolju natjecateljicu kategoriji starijih kadetkinja.

Juniorka Slađana Rajčević u juniorskoj konkurenciji kick lighta -65 kg pobjedila je u finalu FATIMA KURDIĆ, Ilidža Sarajevo 3:0, u seniorskom light contactu u finalnoj borbi svladala je MARIJA ŠARIĆ, KBK GROM Posušje 3:0.

Senior Ante Opačak nastupio je u disciplini low kick -67kg,pošto njegova disciplina od 63,5kg nije bila popunjena. Napravio je značajan rezultat pobjedivši u ¼ NIKOLA ALEKSIĆ BAT 2 :1, da bi u ½ izgubio od EDIN SINANOVIĆ, Ilidža Sarajevo  3:0 kasnije i pobjednika skupine.

U skupini mlađih kadeta u point fightingu -42 kg.najviše se naradio Alen Lovrenčić došavši do prvaka skupine kroz tri borbe. Pobijedio je; ¼  ART UJKASHI (ULCINJ  6:4, ½ AMIN MALUSHI, Albulena  11:0, f   TEO GRGIĆ, 2002 – Odzak  4:3.

Vanja Burmudžija je zauzeo  PF MK -32kg. treće mjesto jer je izgubio ½ DENIS ŠUŠNJAR, KBC “Bihać”   5:6.

U konkurenciji djece Anđelina Filipović je u PF – 28kg djevojčice zauzela 1.mjesto pobijedivši ½ LAMIJA NOĆIĆ, KBS Golden team Kalesija 10:1,  f SARA LUKOVIC, Albulena  14:3, proglašena za najbolju natjecateljicu u kategoriji djevojčica.